sobota, 13 września 2014

Kingdom Doll - Brigantia - love at first sight

Brigantia jest ze mną od środy i już zdążyła mnie totalnie zauroczyć. To lalka, której nie planowałam i na którą mnie aktualnie nie stać. Od wielu tygodni wiedziałam, ż Kingdom Doll wypuści ją we wrześniu i postanowiłam ją odpuścić. W końcu jeszcze nie nacieszyłam się Hadrian, a już do mnie leci zamówiona wcześniej Numina. Decyzje o zakupie podjęłam mniej niż na 10 minut przed rozpoczęciem sprzedaży. A że lalki KD sprzedają się w ciągu paru minut to zabrakło czasu na przemyślenia. Po prostu jakaś łaskawa bogini od lalek sprawiła, że jednak kliknęłam i.... mam. Dziękuję tej bogini, bo to lalka absolutnie zachwycająca, przepiękna i doskonała. Ogromnie doceniam Kingdom Doll za perfekcyjne przygotowanie lalek i dbałość o najmniejsze detale.
Brigantia dostaje lokalne imię Sioban, żeby pozostać w kręgu celtyckim, skoro producent postanowił uczynić ją inkarnacją celtyckiej bogini.
Efekty pierwszej sesji poniżej:

wtorek, 9 września 2014

Kingdom Doll Hadrian - pure beauty...

W lalkach od Kingdom Doll można się zakochać. Ich uroda jest niepodważalna, oszałamiająca. Są to lalki wykonane z ogromną starannością i dbałością o detale. Żywica jest niemal aksamitna w dotyku i pięknie prezentuje się zarówno na zdjęciach jak i na żywo. Twarze lalek to czysta kobiecość.
Poniżej kilka zdjęć Hadrian, również bez ubrania - ciało jest doskonałe :-)