czwartek, 23 czerwca 2011

Cami Wigged Basic cd.

Nareszcie dopisała pogoda i wybrałam się z Cami do parku. To mój pierwszy plener z lalkami. Cami jest rasową modelką. Dziś mało pisania, więcej zdjęć:

wtorek, 21 czerwca 2011

Cami Wigged Basic cd.

Jeszcze kilka zdjęć Cami. Niestety na porządniejszą sesję brak czasu lub światła. Ale w końcu się uda :-)niedziela, 19 czerwca 2011

Angelina Orchestral Opening

Moja pierwsza Tonnerka - mój zachwyt nad nią trwa nieprzerwanie do dziś. I choć sculpt Angeliny nie cieszy się nadzwyczajną popularnością to i tak należy do moich ulubionych. A szczególnie moje serce skradła Angelina Orchestral Opening. Uwielbiam ją tak bardzo, że ilekroć widzę ją na aukcjach to mam ochotę kupić sobie jeszcze jedną :-) Będę do niej wracać bo fotogeniczna z niej bestia ;-)
Agent 99

Z powodu pogody żadna sesja dziś się nie odbyła, zatem znów sięgam do archiwum. Dziś pokażę postać z filmu Get Smart. Bardzo lubię tę lalkę. Ma bardzo naturalnie wycieniowane włosy, w odcieniu gorzkiej czekolady, delikatne dołeczki w policzkach i fajnie wyprofilowane usta. Jedynie makijaż oczu bym jej zmieniła i może się kiedyś na to zdobędę.
Na zdjęciach w swoim oryginalnym filmowym stroju.