sobota, 22 czerwca 2013

Tonner Angelina Orchestral

Mały powrót do przeszłości - moja pierwsza Tonnerka - Angelina Orchestral. Suknia od Martini Minx Jac. Dawno nie pokazywałam Angeliny, a ona nieustająco oszałamia mnie urodą :-)wtorek, 18 czerwca 2013

Jacqueline Frost as Lolita :-)

Kiedy pokazywałam ją prawie dwa lata temu napisałam, że po otwarciu pudełka poczułam lekkie rozczarowanie, ale z czasem jest coraz lepiej. Dziś mogę powiedzieć, że uwielbiam tę lalkę. Jest szalenie fotogeniczna, piękna i stała się filarem mojej kolekcji.
Ostatnio pozowała mi jako Lolita, w delikatnej pastelowej odsłonie:
poniedziałek, 17 czerwca 2013

Tonner Antoinette Delightful

W tym poście chciałabym przedstawić Antoinette Delightful. Chyba jest troszkę niedoceniana przez kolekcjonerów, ukazała się w 2011 roku i do tej pory można ją kupić za bardzo atrakcyjna cenę.
Spodobał mi się jej egzotyczny makijaż, który sprawił, że mam już kilka pomysłów na ciekawe stylizacje tej lalki. Potrzebuję na to więcej czasu, więc na razie w oryginalnym ubranku:niedziela, 16 czerwca 2013

Tonner Antoinette Idyllic - marzenia się spełniają

Marzyłam o tej lalce od pierwszego wejrzenia :-) Antoinette Idyllic i Ashleigh BJD były na dwóch pierwszych miejscach na mojej wishliście. I dziś są ze mną obie :-)
Antoinette Idyllic mniej mi się kojarzyła z idyllą a bardziej z majestatem. Jest dostojna, królewska i dumna. Uwielbiam jej suknię, czarne dodatki i przepiękne upięcie włosów.
Oto moja królowa: