sobota, 5 stycznia 2013

Cami Platinum

Nie przedstawiałam jeszcze jej fotek, a jest taka piękna. Kupiłam ją wiele miesięcy temu, ale do dziś pamiętam dylemat, jaki wtedy miałam. Miała to być moja trzecia oczasta Cami, w odróżnieniu od pozostałych z rootowanymi platynowymi włosami i kolorem ciała lily. Platynową perukę można dokupić, a zatem zaważył kolor ciała, mam słabość do tego bladego ciałka, nic na to nie poradzę, więc musiałam ją mieć :-)
Jeszcze zanim do mnie dotarła wymyśliłam jej tę stylizację, trochę goth, trochę emo. To miało być trochę na przekór widzianym przeze mnie stylizacjom tej laleczki, którą często ubiera się w błękity. Mnie przypadła do gustu w bardziej mrocznym, ale nadal delikatnym wydaniu.


niedziela, 30 grudnia 2012

Tonner Simply Precarious


Precarious - ten sculpt pojawił się w 2012 jako kolejna nowość na antośkowym ciałku. Początkowo bardzo przypominał mi Suzette i sądzę, że Suz była istotną inspiracją w tym przypadku (szczególnie usta i nos), ale skoro został zaanonsowany jako nowy to przy tym pozostańmy.
To co nowe i urzekające w Precarious to bardzo drobna buzia i drobne rysy twarzy, dzięki czemu proporcje głowy do tułowia są nieco inne niż u pozostałych Tonnerek.
Na zdjęciach poniżej Simply Precarious pozuje w peruce pożyczonej od gotyckiej Antosi. Długie czarne włosy dodały jej zdecydowanie rockowego charakteru.