środa, 26 czerwca 2013

Tonner Antoinette Basic Blonde 2012

Antoinette Basic Blonde 2012 w bieliźnie z basicowej edycji z 2009. Podobnie jak Basic Blond z 2009 ma przepiękny, naturalny, piaskowy odcień blondu, który ładnie komponuje się z pastelowym makijażem.
A przy okazji - te zdjęcia to pożegnanie z moim starym aparatem fotograficznym, który idzie na emeryturę. Przez ostatnie dwa lata musiałam korzystać ze zwykłej cyfrówki, którą kupiłam z myślą, że będzie rozwiązaniem tymczasowym. Okazało się, że z różnych powodów służyła mi dłużej niż przewidywałam.. Nie narzekam -  w swojej klasie robi całkiem przyzwoite zdjęcia. Ale cały ten czas z utęsknieniem czekałam aż w moje ręce wróci lustrzanka. I wreszcie jest - powoli ją oswajam i testuję. Kolejna sesja będzie jej debiutem.
Znów fotografowanie będzie czystą przyjemnością :-) 

5 komentarzy:

 1. Wygląda tak zmysłowo i niewyzywająco zarazem - robisz piękne zdjęcia swoim lalkom.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładne zdjęcia! Też czekam na lustrzankę, ale to pewnie za rok lub dwa będę mogła sobie taką kupić!

  OdpowiedzUsuń
 3. Też się zastanawiałam nad tą lalką, ale w końcu zdecydowałam się na wersję ciemnowłosą (tzn. niby redhead, ale daleko jej do rudości). Ładna lalka i przyjemne zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetnie ją sfotografowałaś :) To jest właśnie jedna z tych panien, które bardzo do mnie przemawiają. Co jakiś czas znowu się zastanawiam, czy jej nie kupić...
  Pozdrawiam :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Mnie tez bardzo sie podoba na Twoich zdjeciach..bardzo..

  OdpowiedzUsuń